Drobečková navigace

VÍTÁME VÁS > KRONIKA 2014 > Nohejbal OP: statistiky

OKRESNÍ PŘEBOR DRUŽSTEV 2014

Nohejbal, muži - Jindřichohradecko

 

NOHEJBALOVÝ OKRESNÍ PŘEBOR DRUŽSTEV - JINDŘICHOHRADECKO

KONEČNÁ TABULKA - 2014

Pořadí

Klub

Utkání

Výhry

Remízy

Prohry

Skore

 Body

  1.  SK Cep "A"   18  17 1 0  98: 10         35      
 2.  TJ Plzeňka Jindřichův Hradec  18  14 2 2  76: 32  30
 3.  TJ Sokol Horní Pěna  18  12 3 3  73: 35  27
 4.  SK Rapid Černovice  18  9 3 6  59: 49  20
 5.  TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí  18  7 3 8  53: 55  17
 6.  TJ Loko Veselí nad Lužnicí  18  6 2 10  45: 63  14
 7.  TJ Jiskra Třeboň  18  5 3 10  46:62  12
 8.  SK Rapid Mezná 02
 18  5 0 13  35: 73  10
 9.  TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí
 18  4 2 12  42: 66  10
 10.  SK Cep "B"  18  0 1 16    8:100  1

 

 

OHLÉDNUTÍ ZA OP 2014

 

V MEZNÉ POPRVÉ V HISTORII OKRESNÍ PŘEBOR NOHEJBALU

V roce 2014 jsme se poprvé v historii přihlásili do oficiální nohejbalové soutěže. Protože Táborsko organizovanou nohejbalovou soutěž v současné době nenabízí, požádali jsme Okresní nohejbalový svaz Jindřichohradecka, zda bychom se mohli zúčastnit tamní nejvyšší okresní soutěže mužů – Okresního přeboru družstev. Naší žádosti bylo vyhověno – v sobotu 3.května 2014 jsme se tedy na domácím hřišti střetli s celky TJ SK Cep „B“ a TJ Jiskra Třeboň.

Je třeba říci, že ONS Jindřichův Hradec, zastoupený předsedou Pavlem Hadačem a ředitelem OP Lubošem Dvořákem, nám vyšel vstříc ve všech směrech – např. udělením výjimky, týkající se nestandardních rozměrů hřiště v Mezné (po souhlasu všech zúčastněných celků). Za to patří vedení svazu naše poděkování.

ČELO SOUTĚŽE

Soutěži od jejího počátku kralovaly celky SK Cep "A", TJ Plzeňka Jindřichův Hradec a TJ Sokol Horní Pěna. Vítězství v OP nakonec zaslouženě slaví nohejbalisté SK Cep "A" (loni druhý tým krajského přeboru), který soutěž vyhrál s pětibodovým náskokem a ztratil jediný bod za remizu se Sokolem Horní Pěna ve 2.kole (bilance: 35 bodů, skóre 98:10).

První příčku z předchozích dvou let neobhájili nohejbalisté SK Rapid Černovice - v sezoně 2014 vybojovali 20 bodů a to stačilo jen na čtvrté místo.

NAŠE BILANCE

SK Rapid Mezná 02, nováček nohejbalového Okresního přeboru družstev Jindřichohradecka, obsadil v premiérové sezoně 2014 konečné 8.místo.  Naši nohejbalisté odehráli 18 utkání, v nichž 5x zvítězili a 13x podlehli - získali 10 bodů při skóre 35:73. O pořadí na 8.-9.místě (Rapid 02 a Tatran Lomnice shodně 10 bodů) rozhodlo pravidlo o lepším vzájemném utkání - SK Rapid 02 lomnický Tatran dvakrát porazil. Lze říci, že můžeme být spokojeni - neskončili jsme poslední a uhráli pět vítězství. Na první sezonu dobré. Naše slabiny a nedostatky však soutěž odhalila v plné nahotě, to jsme viděli všichni.

NAŠE SOUPISKA

Naše družstvo do své premiérové sezony OP vstoupilo se šesticí hráčů - kapitánem týmu Oldřichem Svobodným, Zdeňkem Pexou, Jiřím Ratajem, Vítem Horňáčkem, Radkem Kolářem a Milanem Oubramem. V druhé polovině soutěže, poté, co zdravotní problémy hlásil M.Oubram, náš tým posílil Ondřej Vácha. Role vedoucích družstva se ujali Jan Kolář a Petr Bělohlav.

Jan Kolář, vedoucí družstva.

 

 

NOHEJBALOVÝ OKRESNÍ PŘEBOR DRUŽSTEV - JINDŘICHOHRADECKO

VÝSLEDKY - MUŽI, JARO 2014

Číslo Datum  Začátek Utkání  Výsledek
1.  3.5.  9.00  Sokol Suchdol : Tatran Lomnice           3:3
 2.  3.5.  9.00  SK Cep A : Loko Veselí 6:0
 3.  3.5.  9.00  Rapid Mezná 02 : SK Cep B 5:1
 4.  3.5.  9.00  Rapid Černovice : Jiskra Třeboň 4:2
 5.  3.5.  9.00  Plzeňka Jindřichův Hradec : Sokol Horní Pěna 4:2
 6.  3.5.  13.00  Sokol Suchdol : Loko Veselí 4:2
 7.  3.5.  13.00  SK Cep A : Tatran Lomnice 6:0
 8.  3.5.  13.00  Rapid Mezná 02 : Jiskra Třeboň 2:4
 9.  3.5.  13.00  Rapid Černovice : SK Cep B 6:0
 10.  17.5.  9.00  Sokol Horní Pěna : SK Cep A
3:3
 11.  17.5.  9.00
 Plzeňka Jindřichův Hradec : Sokol Suchdol
6:0
 12.  17.5.  9.00
 Jiskra Třeboň : Loko Veselí
2:4
 13.  17.5.  9.00
 SK Cep B : Tatran Lomnice
0:6
 14.  17.5.  9.00
 Rapid Mezná 02 : Rapid Černovice
1:5
 15.  17.5.  13.00
 Sokol Horní Pěna : Sokol Suchdol
4:2
 16.  17.5.  13.00
 Plzeňka Jindřichův Hradec : SK Cep A
2:4
 17.  17.5.  13.00
 Jiskra Třeboň : Tatran Lomnice
6:0
 18.  17.5.  13.00
 SK Cep B : Loko Veselí
0:6
 19.  24.5.  9.00  Tatran Lomnice : Rapid Mezná 02
2:4
 20.  24.5.  9.00  Loko Veselí : Rapid Černovice
2:4
 21.  24.5.  9.00  Plzeňka Jindřichův Hradec : Jiskra Třeboň
5:1
 22.  24.5.  9.00  Sokol Horní Pěna : SK Cep B
6:0
 23.  24.5.  9.00  SK Cep A : Sokol Suchdol
6:0
 24.  24.5.  13.00  Tatran Lomnice : Rapid Černovice
2:4
 25.  24.5.  13.00  Loko Veselí : Rapid Mezná 02
5:1
 26.  24.5.  13.00  Plzeňka Jindřichův Hradec : SK Cep B
6:0
 27.  24.5.  13.00  Sokol Horní Pěna : Jiskra Třeboň
2:4
 28.  31.5.  9.00  Jiskra Třeboň : Sokol Suchdol
3:3
 29.  31.5.  9.00  SK Cep B : SK Cep A
0:6
 30.  31.5.  9.00  Rapid Černovice : Plzeňka Jindřichův Hradec
2:4
 31.  31.5.  9.00  Rapid Mezná 02 : Sokol Horní Pěna
1:5
 32.  31.5.  9.00  Loko Veselí : Tatran Lomnice
4:2
 33.  31.5.  13.00  Jiskra Třeboň : SK Cep A
1:5
 34.  31.5.  13.00  SK Cep B : Sokol Suchdol
0:6
 35.  31.5.  13.00  Rapid Černovice : Sokol Horní Pěna
1:5
 36.  31.5.  13.00  Rapid Mezná 02 : Plzeňka Jindřichův Hradec
1:5
 37.  14.6.  9.00
 Sokol Suchdol : Rapid Mezná 02
5:1
 38.  14.6.  9.00  SK Cep A : Rapid Černovice
4:2
 39.  14.6.  9.00  Tatran Lomnice : Plzeňka Jindřichův Hradec
1:5
 40.  14.6.  9.00  Loko Veselí : Sokol Horní Pěna
1:5
 41.  14.6.  9.00  Jiskra Třeboň : SK Cep B
6:0
 42.  14.6.  13.00  Sokol Suchdol : Rapid Černovice
3:3
 43.  14.6.  13.00  SK Cep A : Rapid Mezná 02
6:0
 44.  14.6.  13.00  Loko Veselí : Plzeňka Jindřichův Hradec
1:5
45.  14.6.  13.00  Tatran Lomnice : Sokol Horní Pěna
1:5

 

NOHEJBALOVÝ OKRESNÍ PŘEBOR DRUŽSTEV - JINDŘICHOHRADECKO

VÝSLEDKY - MUŽI, PODZIM 2014

Číslo Datum Začátek Utkání Výsledek
 46  21.6.  9.00  Tatran Lomnice : SK Cep A            0:6 
 47  21.6.  9.00  Loko Veselí : Sokol Suchdol
  0:6
 48  21.6.  9.00  SK Cep B : Rapid Mezná 02
  1:5
 49  21.6.  9.00  Jistra Třeboň : Rapid Černovice
  2:4
 50  21.6.  9.00  Sokol Horní Pěna : Plzeňka Jindřichův Hradec
  3:3
 51  21.6.  13.00  Tatran Lomnice : Sokol Suchdol
  2:4
 52  21.6.  13.00  Loko Veselí : SK Cep A
  0:6
 53  21.6.  13.00  SK Cep B : Rapid Černovice
  1:5
 54  21.6.  13.00  Jiskra Třeboň : Rapid Mezná 02
  6:0
 55  30.8.  9.00
 SK Cep A : Sokol Horní Pěna
  6:0
 56  30.8.  9.00  Sokol Suchdol : Plzeňka Jindřichův Hradec
  2:4
 57  30.8.  9.00  Loko Veselí : Jiskra Třeboň
  5:1
 58  30.8.  9.00  Tatran Lomnice : SK Cep B
  6:0
 59  30.8.  9.00  Rapid Černovice : Rapid Mezná 02
  6:0
 60  30.8.  13.00  SK Cep A : Plzeňka Jindřichův Hradec
  6:0
 61  30.8.  13.00  Sokol Suchdol : Sokol Horní Pěna
  0:6
 62  30.8.  13.00  Loko Veselí : SK Cep B
  5:1
 63  30.8.  13.00  Tatran Lomnice : Jiskra Třeboň
  5:1
 64  6.9.  9.00  Rapid Mezná 02 : Tatran Lomnice
  4:2
 65  6.9.  9.00  Rapid Černovice : Loko Veselí
  3:3
 66  6.9.  9.00  Jiskra Třeboň : Sokol Horní Pěna
  2:4
 67  6.9.  9.00  SK Cep B : Plzeňka Jindřichův Hradec
  0:6
 68  6.9.  9.00  Sokol Suchdol : SK Cep A
  0:6
 69  6.9.  13.00  Rapid Mezná 02 : Loko Veselí
  6:0
 70  6.9.  13.00  Rapid Černovice : Tatran Lomnice
  0:6
 71  6.9.  13.00  Jiskra Třeboň : Plzeňka Jindřichův Hradec
  3:3
 72  6.9.  13.00  SK Cep B : Sokol Horní Pěna
  1:5
 73  13.9.  9.00  Sokol Suchdol : Jiskra Třeboň
  2:4
 74  13.9.  9.00  SK Cep A : SK Cep B
  6:0
 75  13.9.  9.00  Plzeňka Jindřichův Hradec : Rapid Černovice
  4:2
 76  13.9.  9.00  Sokol Horní Pěna : Rapid Mezná 02
  5:1
 77  13.9.  9.00  Tatran Lomnice : Loko Veselí
  3:3
 78  13.9.  13.00  Sokol Suchdol : SK Cep B
  6:0
 79  13.9.  13.00  SK Cep A : Jiskra Třeboň
  6:0
 80  13.9.  13.00  Plzeňka Jindřichův Hradec : Rapid Mezná 02
  5:1
 81  13.9.  13.00  Sokol Horní Pěna : Rapid Černovice
  3:3
 82  20.9.  9.00  Rapid Mezná 02 : Sokol Suchdol
  1:5
 83  20.9.  9.00  Rapid Černovice : SK Cep A
  1:5
 84  20.9.  9.00  Plzeňka Jindřichův Hradec : Tatran Lomnice
  5:1
 85  20.9.  9.00  Sokol Horní Pěna : Loko Veselí
  4:2
 86  20.9.  9.00  SK Cep B : Jiskra Třeboň
  3:3
 87  20.9.  13.00  Rapid Mezná 02 : SK Cep A
  1:5
 88  20.9.  13.00  Rapid Černovice : Sokol Suchdol
  4:2
 89  20.9.  13.00  Sokol Horní Pěna : Tatran Lomnice
  6:0
 90  20.9.  13.00  Plzeňka Jindřichův Hradec : Loko Veselí
  4:2

 

J.Kolář, 2014.