Drobečková navigace

VÍTÁME VÁS > KRONIKA 2007 > Nohejbalové turnaje 2007

NOHEJBALOVÉ TURNAJE - 2007

V roce 2007 se naše nohejbalové celky zúčastnily osmi turnajů trojic a to jak na domácím hřišti, tak v halách a na hřištích soupeřů. Zaznamenali jsme jedno turnajové vítězství a několik dalších medailových umístnění, sezonu 2007 tedy z tohoto pohledu můžeme považovat za velmi úspěšnou.

Turnaje trojic 2007 - bilance našich celků: 

1.místo: 1x,  2.místo: 2x,  3.místo: 2x,  4.místo: 4x.

 

 

SOBĚSLAV CUP 2007, NOHEJBAL

1. Tábor (II.liga)
2. Melouni Praha
3. Rapid Mezná 02"A" (J.Perger, L.Švarc, P.Švarc)
4. TS Soběslav"B" (Svobodný, Širůček, Pexa)
5. TS Soběslav"A" (Bělohlav, Smrž, Kubart)
 
 

PLÁNSKÁ SMEČ 2007, NOHEJBAL

1. Planá nad Lužnicí I.
2. Planá nad Lužnicí - Duda team
3. Planá nad Lužnicí II.
4. Planá nad Lužnicí III.
5. Praha
6. Planá nad Lužnicí IV.
7. Horká jehla Mezná (P.Švarc,J.Pivoňka,P.Kratochvíl)
8. Planá nad Lužnicí V.
9. TS Soběslav"B" (Svobodný, Širůček, Pexa)
10. Planá nad Lužnicí VI.
 
 

JUNIOR CUP MEZNÁ 2007, 4.ROČNÍK, NOHEJBAL, ŽÁCI

1. SK Tučapy (Suda, Mixa, Kursa)
2. SK Chlebov (Kutlák,Kučera,Polišenský,Novák,Novák)
3. Rapid Mezná 02 (G.Tomi, V.Haveldová, R.Kolář)
4. Votápek team Soběslav (Votápek, Votápek, J.Kolář)
5. Sport Dírná (Čoudek, Tomíček, Oláh)
 
 

ZVĚROTICE OPEN 2007, NOHEJBAL

1. Truc team Praha
2. Rapid Mezná 02"A" (J.Perger, P.Švarc, L.Švarc)
3. TS Soběslav "B" (Svobodný, Širůček, Pexa)
4. Rapid Mezná 02 "B"(J.Žákovský,J.Pivoňka,J.Kolář)
Turnaje ve Zvěroticích se zúčastnilo 10 celků.
 
 

VETERAN CUP "40", MEZNÁ 2007, 5.ROČNÍK, NOHEJBAL

1. TS Soběslav"B" (Svobodný, Širůček, Pexa)
2. Sport Dírná (Hanzlík, Čoudek, Tomíček)
3. SK Tučapy (Lhotka, Kubeš, Klečacký, Krampera)
4. Rapid Mezná 02 (J.Pivoňka, J.Kolář, V.Kučera)
5. Přehořov (Kratochvíl, Božek, Svatoň)
6. TS Soběslav"C" (Bělohlav, Smrž, Kubart)
 
 

O POHÁR STAROSTY MEZNÉ 2007, 6.ROČNÍK, NOHEJBAL

1. Truc team Praha (Truc, Havelková, …..)
2. TS Soběslav"B" (Svobodný, Širůček, Pexa)
3. Lužnice Tábor (Vobr, Vobr, Vobr)
4. Rapid Mezná 02"B" (J.Pivoňka,J.Žákovský,J.Smrž)
5. Vacula team Mezná(J.Vacula,Šitner,Jánský,Veselý)
6. Rapid Mezná"A" (L.Švarc, P.Švarc, J.Perger)
7. Planá nad Lužnicí (Chochol, Petrů, …..)
8. Sport Dírná (Hanzlík, Tomíček, Dvořák)
9. Sokol Myslkovice (Vácha, Novotný, Krejčí)
10.Beran team - AJETO (K.Beran, L.Beran, L.Štefan)
 
 

DEŠTNÁ OPEN 2007, NOHEJBAL

1. Rapid Mezná 02 (P.Švarc,L.Švarc,J.Perger,R.Kolář)
2. Bachaři Deštná (Maršák, Vichra, Staněk)
3. Expres Deštná (Szuta, Rataj, Čihák)
4. Fernet team Deštná (Pígl, Rak, Novobilský)
5. Řepáci Deštná (M.Řepa, Fr.Řepa, Fr.Řepa ml.)
6. Čmoudi Deštná (Vl.Kučera, Vaverka, Stejskal)
7. Gumy Deštná (Kadeřábek, Krejcar, Fruhauer)
8. Šášové Deštná
 
 

RAPID CUP 2007, 3.ROČNÍK, NOHEJBAL

1. Truc team Praha (Truc, Král, Vrtišková)
2. Rapid Mezná 02"A" (P.Švarc,J.Perger,L.Švarc)
3. TS Soběslav"B" (Svobodný, Širůček, Smrž)
4. Vacula team Mezná (J.Vacula,Šafránek,Šafránek)
5. Pivoňka team Myslkovice (Pivoňka, Švec, Vácha)

 

J.Kolář, 2007.