Drobečková navigace

VÍTÁME VÁS > KRONIKA 2002

NOHEJBALOVÉ TURNAJE - 2002

V roce 2002 se naše nohejbalové celky zúčastnily šesti turnajů trojic a dvou turnajů jednotlivců (2 domácí turnaje, účastnili se pouze domácí hráči) a to jak na domácím hřišti, tak v halách a na hřištích soupeřů. Zaznamenali jsme dvě turnajová vítězství a několik dalších medailových umístnění, premiérovou sezonu 2002 tedy z tohoto pohledu můžeme považovat za úspěšnou.

Turnaje trojic 2002 - bilance našich celků: 

1.místo: 2x,  2.místo: 0x,  3.místo: 3x,  4.místo: 1x.

 

 

O POHÁR STAROSTY MEZNÉ 2002 - I.ROČNÍK, NOHEJBAL

1. TS Soběslav "B" (Svobodný, Širůček, Pexa)

2. TS Soběslav "A" (P. Kratochvíl, P. Kratochvíl, M. Kratochvíl)

3. Rapid Mezná 02"A" (Jindřich Pivoňka, Filip Štefan, J.Kolář)

4. Rapid Mezná 02"B" (Jiří Perger, Lukáš Švarc, Petr Švarc)

5. Sokol Lodhéřov (Furták, Lovětínský, Kučera)

6. Kvasejovice (Kopecký, Bernard, Valuš)

 

DÍRNÁ OPEN 2002, NOHEJBAL

15 celků

Rapid Mezná 02"A" (J. Pivoňka, F. Štefan, J.Kolář)

Rapid Mezná 02"B" (L. Švarc, P. Švarc,J. Perger)

FINÁLE:
Čoudek team Dírná : TS Soběslav "B" 2:0

Celkové pořadí pořadateli neurčeno.

Naše celky nepostoupily do semifinále.

 

MEZNÁ OPEN 2002 - I.ROČNÍK, NOHEJBAL

1. Pivoňka team Praha (J.Pivoňka, R.Pivoňka, T.Truc)

2. Přehořov

3. Rapid Mezná 02 "A" (J. Perger, L. Švarc, J.Kolář)

4. Signum Deštná (P.Mikeš, P.Mikeš, Novák)

 

O POHÁR STAROSTY KATOVA 2002, NOHEJBAL

1. Sokol Planá nad Lužnicí

2. Vyhlídka team Katov

3. Rapid Mezná 02"A" (L. Švarc, P. Švarc, J.Kolář)

4. Švejda team Katov

5. Peltán team Katov

6. Pivec team Katov

7. Mládek team Katov

 

TURNAJ JEDNOTLIVCŮ V MEZNÉ 2002, NOHEJBAL

1. Jindřich Pivoňka

2. Lukáš Švarc

3. J.Kolář

4. Jan Pražma

5. Michal Hrdlička

6. Roman Pražma

 

DEŠTNÁ OPEN 2002, NOHEJBAL

9 CELKŮ

Rapid Mezná 02"A" (J. Perger,J. Pivoňka,L. Švarc,J.Kolář)

1.místo celkově

Všech osm utkání naši vyhráli,v turnaji ztratili dva sety.

 

DEŠTNÁ OPEN 2002 - HALA, NOHEJBAL

1. Rapid Mezná 02 "A" (L. Švarc, J. Pivoňka, J.Kolář)

2. Korbut team Praha

3. Deštná

4. DRAM team Deštná

5. Kučera team Deštná

6. Maršák team Deštná

7. Deštná

8. Deštná

 

LIGA JEDNOTLIVCŮ V MEZNÉ 2002, NOHEJBAL

1. Lukáš Švarc

2. J.Kolář

3. Jiří Perger

4. Filip Štefan

5. Jan Pražma

6. Lukáš Marešovský

7. Michal Hrdlička

  • V polovině soutěže odstoupil Jindřich Pivoňka.

 

J.Kolář, 2002.