Drobečková navigace

VÍTÁME VÁS > KRONIKA 2003

NOHEJBALOVÉ TURNAJE - 2003

V roce 2003 se naše nohejbalové celky zúčastnily sedmi turnajů trojic a to jak na domácím hřišti, tak v halách a na hřištích soupeřů. Zaznamenali jsme tři turnajová vítězství a několik dalších medailových umístnění, sezonu 2003 tedy z tohoto pohledu můžeme považovat za velmi úspěšnou.

Turnaje trojic 2003 - bilance našich celků: 

1.místo: 3x,  2.místo: 2x,  3.místo: 3x,  4.místo: 2x.

 

 

ZVĚROTICE OPEN 2003, NOHEJBAL

1. TS Soběslav"B"

2. Vlk team Soběslav

3. Rapid Mezná 02 "A" (Pivoňka, Perger, L.Švarc,Kolář)

4. Ženíšek team Soběslav

5. Pánek team

6. TS Soběslav "B"

7. Jansa team

8. Kačer team Zvěrotice

9. Vojtínovci

 

VETERAN CUP MEZNÁ "40" 2003 - I.ROČNÍK, NOHEJBAL

1. SK Tučapy (Kubeš, M.Petrů, Fr.Petrů)

2. Rapid Mezná 02 "A" (Vl.Štefan, St.Trepka, P.Kratochvíl)

3. Sokol Deštná (Bušta, Vejbora, Kučera sen.)

4. Rapid Mezná 02 "B" (Z.Bronec, J.Pivoňka, J.Sochor)

 

O POHÁR STAROSTY MEZNÉ 2003 - II.ROČNÍK, NOHEJBAL

1. Rapid Mezná 02 "A" (Perger, P.Švarc, Blahut)

2. Ženíšek team Soběslav

3. TS Soběslav

4. Forman team Mezná (Žákovský, K.Beran, Ježek)

5. Rapid Mezná 02 "B" (J.Pivoňka, T.Truc, J.Kolář)

6. Pivoňka team Praha

7. Zlátenka - Pelhřimov

8. Speed team Mezná (R.Pražma,J.Pražma,Hrdlička,Drs)

9. Tvin team Praha

10. Saláti Mezná (D.Švarc, M.Švarc, Z.Bronec, T.Bronec)

11. Chvojka team RH Praha

12. Sokol Deštná

13. Vondrášek team Soběslav

 

DÍRNÁ OPEN 2003, NOHEJBAL

1. TS Soběslav "B"

2. Rapid Mezná 02 "B" (T.Truc, J.Pivoňka, J.Kolář)

3. Tatran Prachatice

4. Hanzlík team Dírná

5. Rapid Mezná 02 "A" (P.Švarc, L.Švarc, Perger)

6. TS Soběslav "A"

7. Pluhův Ždár

8. Čoudek team Dírná

9. Dírná

10. Mladí Dírná "B"

11. Mladí Dírná "A"

12. Kulíšci Dírná

 

O POHÁR STAROSTY KATOVA 2003, NOHEJBAL

1. Rapid Mezná 02 "A" (P.Švarc, L.Švarc, Perger)

2. Sokol Planá nad Lužnicí

3. TS Soběslav "A"

4. Vyhlídka team Katov

5. Výběr Katov

6. Pivec team Katov

7. Mládek team Katov

Pořadí na 5.-7.místě je neoficiální. Pořadatelé celkové konečné pořadí neurčovali.

 

DEŠTNÁ OPEN 2003, NOHEJBAL

1. Rapid Mezná 02 "B" (T.Truc, J.Pivoňka, J.Kolář)

2. Čihák team Deštná

3. Rapid Mezná 02 "A" (Perger, L.Švarc, P.Švarc)

4. Řepa team Deštná

5. Maršák team Deštná

6. Kučera team Deštná

7. Melzoch team Deštná

8. Staněk team Deštná

 

KARDAŠOVA ŘEČICE OPEN 2003 - HALA, NOHEJBAL

1. Delta team

2. Pluhův Ždár

3. Rapid Mezná 02 mix (T.Truc, J.Pivoňka, P.Švarc)

4. Sport Dírná

5. Sokol Deštná

6. Klenov

7. Kardašova Řečice

 

J.Kolář, 2003.