Drobečková navigace

VÍTÁME VÁS > KRONIKA 2015 > Nohejbal OP: tabulka, výsledky, program

OKRESNÍ PŘEBOR DRUŽSTEV - 2015

 NOHEJBAL, MUŽI - JINDŘICHOHRADECKO

Konečná tabulka, výsledky

 

TABULKA OP 2015

Pořadí Klub Utkání Výhry Remízy Prohry Skore Body
1.  SK Cep A 12 10 0 2 62:10 20
2.  TJ Sokol Horní Pěna 12 7 3 2 44:28 17
3.  TJ Sokol Suchdol nad Luž. 12 6 2 4 36:26 14
4.  TJ Jiskra Třeboň 12 5 2 5 34:38 12
5.  SK Rapid Černovice 12 4 1 7 28:44 9
6.  SK Rapid Mezná 02 12 3 3 6 30:42 9
7.  SK Cep B 12 0 3 9 18:54 3

Poznámka:

o pořadí na 5.-6.místě rozhodla lepší bilance ve vzájemných utkáních (2:4 a 4:2 - rozhodl lepší poměr setů pro SK Rapid Černovice).

 

PŘEHLED VÝSLEDKŮ OP 2015

Utkání Datum Začátek Soupeři Kolo Výsledek
1  Sobota 2.5.  10.00  Suchdol : Cep B
 1. 5:1
2  Sobota 2.5.  14.00  Cep A : Třeboň
 1. 5:1
3  Sobota 2.5.  10.00  Horní Pěna : Černovice
 1. 5:1
           
4  Sobota 9.5. 10.00
 Mezná : Suchdol
 2. 2:4
5  Sobota 9.5. 10.00  Cep B : Horní Pěna
 2. 3:3
6  Sobota 9.5. 10.00  Černovice : Cep A
 2. 0:6
7  Sobota 9.5. 13.00  Černovice : Suchdol
 2. 4:2
           
8  Sobota 16.5. 10.00
 Suchdol : Třeboň
 3.  2:4
9  Sobota 16.5. 14.00
 Cep A : Cep B
 3.  6:0
10  Sobota 16.5. 10.00
 Horní Pěna : Mezná
 3.  3:3
           
11  Sobota 23.5. 10.00
 Horní Pěna : Suchdol
 4.  3:3
12  Sobota 23.5. 10.00
 Černovice : Cep B
 4.  5:1
13  Sobota 23.5. 10.00
 Třeboň : Mezná  4.  3:3
14  Sobota 23.5. 13.00
 Cep A : Mezná
 4.  6:0
           
15  Sobota 30.5. 10.00
 Suchdol : Cep A
 5.  0:6
16  Sobota 30.5. 10.00
 Cep B : Třeboň
 5.  2:4
17  Sobota 30.5. 10.00
 Mezná : Černovice  5.  2:4
           
18  Sobota 6.6. 10.00
 Cep A : Horní Pěna
 6.  6:0
19  Sobota 6.6. 10.00
 Mezná : Cep B  6.  6:0
20  Sobota 6.6. 10.00
 Třeboň : Černovice
 6.  6:0
21  Sobota 6.6. 13.00
 Třeboň . Horní Pěna
 6.  4:2
           
22  Sobota 13.6.
10.00
 Cep B : Suchdol
 7.  2:4
23  Sobota 13.6.
10.00
 Třeboň : Cep A
 7.
 0:6
24  Sobota 13.6.
10.00
 Černovice : Horní Pěna
 7.
 0:6
           
25  Sobota 20.6.
10.00
 Suchdol : Mezná  8.  4:2
26  Sobota 20.6.
10.00
 Horní Pěna : Cep B
 8.  5:1
27  Sobota 20.6.
10.00
 Cep A : Černovice
 8.  6:0
28  Sobota 20.6.
13.00
 Suchdol : Černovice
 8.  4:2
           
29  Sobota 30.8.
10.00
 Třeboň : Suchdol
 9.  5:1
30  Sobota 30.8.
14.00  Cep B : Cep A
 9.  0:6
31  Sobota 30.8.
10.00  Mezná : Horní Pěna  9.  1:5
           
32  Sobota 5.9.
10.00
 Suchdol : Horní Pěna
 10.  2:4
33  Sobota 5.9.
10.00  Cep B : Černovice
 10.  2:4
34  Sobota 5.9.
10.00  Mezná : Cep A  10.  0:6
35  Pátek 4.9.
17.30  Mezná : Třeboň  10.  4:2
           
36  Sobota 12.9.
14.00
 Cep A : Suchdol
 11.  2:4
37  Sobota 12.9.
10.00  Třeboň : Cep B
 11.  3:3
38  Sobota 12.9.
10.00  Černovice : Mezná
 11.  2:4
           
39  Sobota 19.9.
10.00
 Horní Pěna : Cep A
 12.  4:2
40  Sobota 19.9.
10.00  Cep B : Mezná  12.  3:3
41  Sobota 19.9.
10.00  Černovice : Třeboň
 12.  6:0
42  Sobota 19.9. 13.00  Horní Pěna : Třeboň  12.  4:2

J.Kolář, 2015.