Drobečková navigace

VÍTÁME VÁS > KRONIKA 2004 > Nohejbalové turnaje 2004

NOHEJBALOVÉ TURNAJE - 2004

V roce 2004 se naše nohejbalové celky zúčastnily osmi turnajů trojic a to jak na domácím hřišti, tak v halách a na hřištích soupeřů. Zaznamenali jsme dvě turnajová vítězství a několik dalších medailových umístnění, sezonu 2004 tedy z tohoto pohledu můžeme považovat za velmi úspěšnou.

Turnaje trojic 2004 - bilance našich celků: 

1.místo: 2x,  2.místo: 2x,  3.místo: 3x,  4.místo: 1x.

 

 

PIVOŇKA CUP V SOBĚSLAVI 2004, NOHEJBAL

1. Jezdítka Praha

2. Sport Dírná

3. TS Soběslav "B"

4. Přehořov

5. Pluhův Ždˇár

6. TS Soběslav "C"

7. Rapid Mezná 02 "B" (T. Truc, J. Pivoňka, J.Kolář)

8. Rapid Mezná 02 "A" (J.Perger, P.Švarc, L.Švarc)

 

JUNIOR CUP MEZNÁ 2004 - I.ROČNÍK, NOHEJBAL, ŽÁCI

1.Rapid Mezná 02 "A" (Pražma, Tomi, Juzko)

2.Spartak Soběslav

3.Rapid Mezná 02 "B" (Haveldová, Kolář, Kolář)

 

ZVĚROTICE OPEN 2004, NOHEJBAL

12 celků. 2. místo - Rapid Mezná 02 "B" (T.Truc, J.Pivoňka, J.Perger,J.Kolář). Náš celek vyhrál jednu ze dvou základních skupin, poté zvládl složité semifinále proti Přehořovu (2:1) a ve finále podlehl TS Soběslav "B" (0:2).

 

VETERAN CUP MEZNÁ"40" 2004 - 2.ROČNÍK, NOHEJBAL

1. Plovárna Tábor

2. Sokol Planá nad Lužnicí

3. Katov

4. Přehořov

5. Sokol Tučapy

6. Rapid Mezná 02 (Sochor, Bronec, Pivoňka, Širůček)

 

O POHÁR STAROSTY MEZNÉ 2004, 3.ROČNÍK, NOHEJBAL

1. Ženíšek team Soběslav

2. TS Soběslav "A"

3. Rapid Mezná 02 "B" (Truc, Žákovský, Kolář)

4. TS Soběslav "B"

5. Rapid Mezná 02 "A" (J.Perger, P.Švarc, L.Švarc)

6. Pivoňka team Mezná (J.Pivoňka, R.Pivoňka, J.Smrž)

7. Sokol Deštná

8. Sport Dírná

9. Rapid Mezná 02 "C" (R.Pražma, J.Pražma, M.Drs)

10. Švarc team Mezná (D.Švarc, M.Švarc, T.Bronec)

11. Zlátenka - Pelhřimov

12. Beran team Mezná (Kamil Beran, Beran, Beran)

13. Chvojka team Praha

 

DÍRNÁ OPEN 2004, NOHEJBAL

1. TS Soběslav "B"

2. Pluhův Žďár

3. Rapid Mezná 02 "B" (J.Žákovský, T.Truc, J.Kolář)

4. Rapid Mezná 02 "A" (P.Švarc, J.Perger, J.Pražma)

Turnaje se zúčastnilo 14 celků, celkové pořadí organizátoři nezveřejnili.

Do turnaje zasáhl také tým Rapidu Mezná 02 "C"(R.Pražma, M.Drs, K.Beran). Naše céčko se drželo velmi statečně (5 bodů v základní skupině), do závěrečných bojů však nepostoupilo.

 

TURNAJ DVOJIC 2004 MEZNÁ - II.ROČNÍK, NOHEJBAL

1. Jiří Perger, Petr Švarc

2. Jan Žákovský, J.Kolář

3. Tomáš Bronec, Michal Hrdlička

4. Tomáš Truc, Jindřich Pivoňka

5. Roman Pražma, Lukáš Truc

6. Gregor Tomi, Lukáš Truc, Radek Kolář, Veronika Haveldová

 

DEŠTNÁ OPEN 2004, NOHEJBAL

1. Rapid Mezná 02 "B" (T.Truc, J.Žákovský, J.Kolář)

2. Rapid Mezná 02 "A" (P.Švarc, J.Perger, J.Pražma)

3. Rataj team Deštná

4. FC Marnie Deštná

5. Řepové Deštná

6. Jindřichův Hradec I

7. Jindřichův Hradec II

8. Banditos Praha

9. Deštná mix

10. Šášové Deštná

11. Mlynáři Deštná

 

J.Kolář, 2004.