Drobečková navigace

VÍTÁME VÁS > KRONIKA 2019 > OP nohejbal 2019: výsledky, tabulka

OKRESNÍ PŘEBOR DRUŽSTEV 2019

 NOHEJBAL, MUŽI - JINDŘICHOHRADECKO

Tabulka, výsledky

 

 

TABULKA OP 2019

Poř. Klub Z  V  R  P Skóre Body
1.  TJ Jiskra Třeboň
10  7
 2  1  42:18  16
2.  SK Rapid Mezná 02
9  5  3  1  37:17  13
3.  TJ Sokol Suchdol n/L
10  5  1  4  32:28  11
4.  SK Ševětín
9  2  4  3  26:28  8
5.  TJ Sportklub Cep "B"
10  1  3  6  20:40  5
6.  TJ Loko Veselí n/L
10  1  3  6  17:43  5

Tabulka na www.lidovky.cz...

Fotografie z akcí doma i venku zde: FOTO Velká galerie...

 

 

PROGRAM UTKÁNÍ

OKRESNÍ PŘEBOR 2019 - JARO

Zápas  Datum  Začátek  Soupeři Kolo  Výsledek
1  02. 05.
 17:30  Mezná : Cep B
 1.  5:1
2  11. 05.  10:00  Třeboň : Suchdol  1.  4:2
3  09. 05.
 17:00  Ševětín : Veselí
 1.  3:3
           
4  18. 05.  14:00  Cep B : Ševětín  2.  3:3
5  18. 05.
 10:00  Suchdol : Mezná  2.  2:4
6  16. 05.
 17:00  Veselí : Třeboň
 2.  0:6
           
7  25. 05.
 14:00  Cep B : Suchdol
 3.  2:4
8  25. 05.
 10:00  Mezná : Veselí
 3.  3:3
9  23. 05.  17:00  Ševětín : Třeboň  3.  2:4
           
10  30. 05.
 17:00  Veselí : Cep B
 4.  4:2
11  29. 05.
 17:00  Třeboň : Mezná
 4.  4:2
12  01. 06.  10:00  Suchdol : Ševětín  4.  2:4
           
13  08. 06.
 10:00  Třeboň : Cep B
 5.  5:1
14  08. 06.
 10:00  Mezná : Ševětín  5.  3:3
15  06. 06.  17:00  Veselí : Suchdol  5.  1:5

 

 

PROGRAM UTKÁNÍ

OKRESNÍ PŘEBOR 2019 - PODZIM

Utkání  Datum  Začátek  Soupeři Kolo  Výsledek
 16.  15. 06.  10:00  Cep B : Mezná
 6.  0:6
 17.  15. 06.  10:00  Suchdol : Třeboň  6.  4:2
 18.  15. 06.  10:00  Veselí : Ševětín  6.  3:3
           
 19.  22. 6.  10:00  Mezná : Suchdol  7.  6:0
 20.  20. 6.
 17:00  Ševětín : Cep
 7.  6:0
 21.  19. 6.
 17:00  Třeboň : Veselí  7.  5:1
           
 22.    7. 9.
 17:00  Suchdol : Cep B
 8.  3:3
 23.    5. 9.
 17:00  Veselí : Mezná
 8.  1:5
 24.    7. 9.
 17:00  Třeboň : Ševětín  8.  6:0
           
 25.  14. 9.
 10:00  Cep B : Veselí
 9.  5:1
 26.  14. 9.
 17:00  Mezná : Třeboň
 9.  3:3
 27.  12. 9.  10:00  Ševětín : Suchdol  9.  2:4
           
28.  21. 9.
 10:00  Cep B : Třeboň
10.  3:3
29.  19. 9.
 17:00  Ševětín : Mezná 10.  Odloženo
30.  21. 9.  10:00  Suchdol : Veselí 10.  6:0

Jan Kolář, kronikář, 2019.