Drobečková navigace

VÍTÁME VÁS > KRONIKA 2008 > Nohejbalové turnaje 2008

NOHEJBALOVÉ TURNAJE - 2008

V roce 2008 se naše nohejbalové celky zúčastnily osmi turnajů trojic a to jak na domácím hřišti, tak v halách a na hřištích soupeřů. Zaznamenali jsme tři turnajová vítězství a několik dalších medailových umístnění, sezonu 2008 tedy z tohoto pohledu můžeme považovat za velmi úspěšnou.

Turnaje trojic 2008 - bilance našich celků: 

1.místo: 3x,  2.místo: 0x,  3.místo: 5x,  4.místo: 1x.

 
 

VETERAN CUP MEZNÁ "40" 2008, 6.ROČNÍK, NOHEJBAL

1. TS Soběslav"B" Svobodný, Širůček, Pexa
2. Sport Dírná Hanzlík, Čoudek, Tomíček
3. Rapid Mezná 02-Vacula,Šafránek, Doubek
4. Přehořov
5. SK Tučapy
6. Pivoňka team Myslkovice
7. Dynamo Roudná
8. Sokol Deštná
 
 

PLÁNSKÁ SMEČ 2008, NOHEJBAL

Turnaje v Plané se zúčastnilo 12 celků, Rapid obsadil ve své skupině 5. a celkově 9.místo. Reprezentovali: J.Vacula, J.Žákovský, P.Švarc.
 
 

O POHÁR STAROSTY MEZNÉ 2008, 7.ROČNÍK, NOHEJBAL

1. Rapid Mezná 02"A"-J.Perger, P.Švarc, L.Švarc
2. TS Soběslav"B" Svobodný,Širůček,Pexa
3. Rapid Mezná 02"B"-Žákovský,T.Truc,Š.Havelková
4. Sport Dírná"B"
5. Pivoňka team Myslkovice
6. Přibyl team Soběslav
7. Rapid Mezná 02"C"-Vacula,Tomi, R.Kolář
8. Kvasejovice
9. Štefan team Mezná-Štefan,Štefan, K.Beran,Sochor
 
 

DÍRNÁ OPEN 2008, NOHEJBAL

1. Sport Dírná"A"-Hanzlík,Čoudek,Tomíček
2. TS Soběslav"B"-Svobodný,Širůček,Pexa
3. Rapid Mezná 02"A"-P.Švarc, L.Švarc, T.Truc
4. Rapid Mezná 02"B"-J.Vacula,Matyš,Severa
5. Přehořov
6. Voneš team Dírná
7. Sport Dírná"B"
8. Sport Dírná"C"
 
 

TUČAPY CUP 2008, NOHEJBAL

1. Myslkovice Švec,Svobodný,Pexa
2. Sport Dírná Čoudek,Tomíček,Voneš
3. Rapid Mezná 02 mix-L.Švarc, P.Švarc, J.Vacula
4. Krampera team Tučapy
5. SK Tučapy
 
 

DEŠTNÁ OPEN 2008, NOHEJBAL

1. Rapid Mezná 02 mix-Švarc,Švarc,Žákovský
2. Žabaři Deštná
3. Horní Pěna
4. Ratajové Deštná
5. Hřebíci Deštná
6. Neúplní Deštná
7. Bohemians Banditos Praha
8. Řepáci Deštná
9. Kopyta Deštná
10. Za 5 minut 9
11. Světecké komando
 
 

RAPID CUP 2008, 4.ROČNÍK, NOHEJBAL

1. Truc team Praha
2. Pivoňka team Myslkovice
3. Rapid Mezná 02 "A"-P.Švarc, L.Švarc, J.Perger
4. TS Soběslav "B"
5. Rapid Mezná 02 "B"-Kratochvíl,Žákovský,Kolář
 
 

TS CUP 2008, NOHEJBAL

1.Rapid mezná mix-J.Perger, L.Švarc, J.Kolář
2.TS Soběslav"B"
3.Planá nad Lužnicí
4.Žirafa Bechyně
5.Brusírna Tábor

 

J.Kolář, 2008.