Drobečková navigace

VÍTÁME VÁS > KRONIKA 2006

NOHEJBALOVÉ TURNAJE - 2006

V roce 2006 se naše nohejbalové celky zúčastnily devíti turnajů trojic a to jak na domácím hřišti, tak v halách a na hřištích soupeřů. Zaznamenali jsme tři turnajová vítězství a několik dalších medailových umístnění, sezonu 2006 tedy z tohoto pohledu můžeme považovat za velmi úspěšnou.

Turnaje trojic 2006 - bilance našich celků: 

1.místo: 3x,  2.místo: 3x,  3.místo: 3x,  4.místo: 3x.

 

 

PIVOŇKA CUP V SOBĚSLAVI 2006, NOHEJBAL

1. Praha
2. TS Soběslav"B"
3. Sokol Planá nad Lužnicí
4. Pivoňka team Myslkovice
5. Rapid Mezná 02"A" (P.Švarc, J.Žákovský, J.Kolář)
6. Přehořov
 
 

BABY CUP 2006, NOHEJBAL

1. Truc team Praha
2. Rapid Mezná 02"A" (P.Švarc, L.Švarc, J.Perger)
3. TS Soběslav"B"
4. Rapid Mezná 02"B" (J.Žákovský, J.Pivoňka, J.Kolář)
 

 

JUNIOR CUP MEZNÁ 2006 - 3.ROČNÍK, NOHEJBAL, ŽÁCI

1. SK Tučapy"A"
2. Rapid Mezná 02 (G.Tomi, L.Truc, V.Haveldová, R.Kolář)
3. SK Chlebov
4. SK Tučapy"B"
 

 

ZVĚROTICE OPEN 2006, NOHEJBAL

1. Rapid Mezná 02"A" (P.Švarc, L.Švarc, J.Perger)
2. TS Soběslav"A"
3. TS Soběslav"B"
4. Rapid Mezná 02"B" (T.Truc, P.Truc, J.Žákovský)
5. TS Soběslav"C"
6. Hokejky Soběslav
7. Zvěrotice"A"
8. Zvěrotice"B"
9. PKP Švepeš team
 

 

VETERAN CUP MEZNÁ "40" 2006, 4.ROČNÍK, NOHEJBAL

1. Sport Dírná
2. Přehořov
3. SK Tučapy
4. Rapid Mezná 02 (J.Pivoňka, J.Smrž, J.Kolář)
 
 

O POHÁR STAROSTY MEZNÉ 2006, 5.ROČNÍK, NOHEJBAL

1. Bobři Tábor
2. Rapid Mezná 02"A" (J.Perger, L.Švarc, P.Švarc)
3. Rapid Mezná 02"B" (T.Truc, J.Pivoňka, J.Žákovský)
4. Přehořov
5. Ženíšek team Soběslav
6. Sport Dírná"B"
7. Slavík team Praha
8. Forman t. Mezná (L.Štefan, F.Štefan, R.Ježek, K.Beran)
 
 

DÍRNÁ OPEN 2006, NOHEJBAL

1. Rapid Mezná 02"A" (J.Perger, L.Švarc, P.Švarc)
2. Hanzlík team Dírná
3. Rapid Mezná 02"B" (T.Truc, P.Truc, J.Kolář)
4. TS Soběslav"B"
5. Sport Dírná"B"
6. Sport Dírná"C"
7. Přehořov
8. Sport Dírná"D"
 
 

DEŠTNÁ OPEN 2006, NOHEJBAL

1. Bachaři Deštná
2. Bohemians Banditos Praha
3. Rapid Mezná 02 (G.Tomi,V.Haveldová,R.Kolář,J.Kolář)
4. Pozdní Příchod Deštná
 
 

RAPID CUP 2006, 2.ROČNÍK, NOHEJBAL

1. Rapid Mezná 02"A" (P.Švarc, J.Perger, J.Kolář)
2. TS Soběslav"B"
3. Truc team Praha
4. Pluhův Žďár
5. Dřeváci Praha

 

J.Kolář, 2006.