Drobečková navigace

VÍTÁME VÁS > KRONIKA 2016 > Nohejbal 2016: turnaje

NOHEJBALOVÉ TURNAJE - 2016

V roce 2016 se naše nohejbalové celky zúčastnily devíti turnajů trojic a čtyř turnajů dvojic a to jak na domácím hřišti, tak v halách a na hřištích soupeřů. Zaznamenali jsme pět turnajových vítězství a několik dalších medailových umístnění, sezonu 2016 tedy z tohoto pohledu můžeme považovat za velice úspěšnou.

Turnaje trojic a dvojic 2016 - bilance našich celků: 

1.místo: 5x,  2.místo: 3x,  3.místo: 2x,  4.místo: 2x, 5.místo: 2x.

 

 PŘEHOŘOV CUP

 Leden 2016, turnaj trojic, hala Soběslav

 1.  Chochol team Planá nad Lužnicí
 2:  TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí
 3.  SK Rapid Mezná 02   (Vácha, Rataj, Sládek)
 4.  Přehořov
 5.  Dráchov
 6.  Mekebek Tábor
 7.  Zoufalci
 8.  SK Rapid Mezná 02   (Svobodný, Topinka, Pivoňka, Horňáček)
 9.  Klenovice

 

RAPID CUP

Únor 2016, turnaj dvojic, hala ZŠ Choustník, 8.ročník

 1.  SK Rapid Mezná 02 "B"   (Martin Sládek, Roman Prezmecký) 10
 2.  SK Rapid Mezná 02 "A"   (Oldřich Svobodný, Jiří Rataj) 10
 3.  SK Rapid Mezná 02 "C"   (Zdeněk Pexa, Jan Samec) 7
 4.  Pivoňka team Praha/Myslkovice   (Robert Pivoňka, Jindřich Pivoňka) 6
 5.  Jendys Team Vícemil   (Jan Voith, Vlaďka Voithová) 4
 6.  Lokomotiva Veselí nad Lužnicí   (Lukáš Doležal, Radek Papáček) 4
 7.  Brusírna Tábor 1

 Poprvé v patnáctileté historii obsadily tři celky SK Rapid Mezná 02 první tři místa v turnaji.

 

BOROTÍN CUP

Březen 2016, turnaj dvojic, hala Borotín, 1.ročník

1.  SK Rapid Mezná 02 "A"   (Martin Sládek, Roman Prezmecký)
2.  Měšice
3.  Dražice
4.  SK Rapid Mezná 02 "B"   (Oldřich Svobodný, Jiří Rataj)
5.  Myslkovice
6.  Mekebek Tábor

 

MILEVSKO CUP

Duben 2016, turnaj trojic, hala Milevsko

1.  Zbiroh (Chaloupecký, Chaloupecký, Sojka)

2.

 Regina České Budějovice
3.  Tukani Milevsko (Trepka, Vácha, Kukrál)
4.  BNH Milevsko (Přibyl, Vilím, Harbáček)
5.  SK Rapid Mezná 02  (Prezmecký, Svobodný, Sládek), ve skupině 10 b.
6.-8.  Volfíci Milevsko (Volf, Volf, Březina)
6.-8.  Mekebek Tábor (Vořechovský, Petrů, Rončák)
6.-8.  Tábor (Matyš, Adámek, Hubík)
9.  Měšice (Noháč, Rohel, Šíp)
10.  Bechyně
11.  Strakonice (Vlas, Smrčka, Lukeš)
12.  Prazdroj České Budějovice
13.  Roztočený fretky (Mráz, Tupa, Kysela)

 V super konkurenci naše trojka těsně podlehla ve čtvrtfinále turnaje.

 

TUČAPY CUP

Duben 2016, turnaj trojic, hřiště Tučapy

1.  SK Rapid Mezná 02   (Sládek, Vácha, Prezmecký)
2.  Tučapy   (Lhotka, Klečacký, Svobodný)
3.  Dírná
4.  USB Bechyně
5.  Měšice
6.  Teniska
7.  Stoupové

Celku Tučap pomohl druhou příčku vybojovat náš hráč Olda Svobodný.

 

BOROTÍN CUP

Květen 2016, turnaj trojic, hala Borotín, 2.ročník

1.  Milevsko
2.  SK Rapid Mezná 02   (Prezmecký, Svobodný, Horňáček)
3.  Mekebek Tábor
4.  Planá nad Lužnicí
5.  Měšice
6.  Pila Pasák Planá nad Lužnicí

V extra konkurenci naše trojka těsně prohrála ve finále s Milevskem.

 

CEP CUP

Červen 2016, turnaj trojic, hřiště Cep, dva dopady

1.  SK Cep "A"
2.  TJ Sokol Horní Pěna
3.  Trhové Sviny
4.  TJ Jiskra Třeboň
5.  SK Cep "B"
6.  SK Rapid Mezná 02  (Svobodný, Prezmecký, Sládek)
7.  NK Dynín/Zvěrkovice
8.  Košice (Slovensko)

V konkurenci týmů z krajské ligy naši reprezentanti ostudu neudělali. Hráno na dva dopady.

 

O POHÁR STAROSTKY MEZNÉ

Červenec 2016, turnaj trojic, hřiště Mezná, 15.ročník

 1.  Myslkovice
 2.  Měšice
 3.  Mekebek Tábor
 4.  Truc team Praha
 5.  SK Rapid Mezná 02   (Svobodný, Rataj, Pexa)
 6.  Přehořov

 V turnaji, který pro naše hráče patří historicky k nejúspěšnějším, si SK Rapid O2 vybral slabší den...

 

TUČAPY CUP

Srpen 2016, turnaj trojic, hřiště Tučapy

1.  SK Rapid Mezná 02  (Vácha, Prezmecký, Sládek)
2.  Měšice
3.  Bechyně
4.  Mimoni
5.  Tučapy
6.  Důchodci
7.  Klenovice

 Vynikající výkon naší trojice v turnaji, který po delší době zorganizoval Milan Krampera.

 

MYSLKOVICE CUP

Srpen 2016, turnaj trojic, hřiště Myslkovice

1.  Zvěrkovice
2.  SK Rapid Mezná 02   (Prezmecký, Svobodný, Sládek)
3.  Planá nad Lužnicí
4.  Myslkovice
5.  Měšice
6.  Klenovice
7.  Pila pasák Planá nad Lužnicí
8.  Fotbalisti Myslkovice

 Křest nového multifunkčního hřiště v Myslkovicích - naše trojka se uvedla ve výstavní formě!

 

 HLAVATCE CUP

 Říjen 2016, turnaj dvojic, hřiště Hlavatce

 1.    SK Rapid Mezná 02   (Sládek, Prezmecký)
2.   TJ Jiskra Třeboň
3.   Šafránek team Tábor
4.   SK Rapid Mezná 02   (Svobodný, Pexa)
5.   ?
6.   ?
7.   ?
8.   ?
9.   ?
10.   ?
11.   ?

 Další velký úspěch našeho nohejbalu! Pořadí na 5.-11.místě pořadatelé bohužel neurčili...

 

ZIMNÍ NOHEJBALOVÁ LIGA TÝN NAD VLTAVOU - 1.turnaj

Listopad 2016, turnaj trojic, hala Týn nad Vltavou

 1.  Kypta team
 2.  Dynamo ČB "A"
 3.  Čižice
 4.  Dynín "A"
 5.-6.  Dynamo ČB "B"
 5.-6.  Jindřichův Hradec
 7.-8.  Demoliční četa
 7.-8.  Propagační podnik ČB
 9.-10.  SK Rapid Mezná 02 (Prezmecký, Sládek, Rataj)
 9.-10.  Dynín "B"
 11.  Buzek team
 12.  Zvěrkovice
 13.  Hlincova Hora

Naše reprezentace posbírala v základní skupině "B" 5 bodů a skončila na prvním nepostupovém místě. V super konkurenci týmů z 1. a 2. nohejbalové ligy obsadila celkově 9.-10. místo.

 

ZIMNÍ NOHEJBALOVÁ LIGA TÝN NAD VLTAVOU - 2.turnaj

Prosinec 2016, turnaj dvojic, hala Týn nad Vltavou

1.  Propagační podnik ČB
2.  Dynín A
3.  Horažďovice
4.  Santoku
5.-8.  Šacung Benešov (čtvrtfinalista)
5.-8.  Jindřichův Hradec (čtvrtfinalista)
5.-8.  Horažďovice B (čtvrtfinalista)
5.-8.  Bohunice (čtvrtfinalista)
9.  DynDyn (osmifinalista - 4 body v základní skupině)

10.-12.

 Strakonice B (osmifinalista - 3 body v základní skupině)
10.-12.  Regina ČB (osmifinalista - 3 body v základní skupině)
10.-12.  Dynín B (osmifinalista - 3 body v základní skupině)
13.  Zvěrkovice (tým nehrál osmifinále - 3 body v základní skupině)
14.-15.  Dynamo ČB (tým nehrál osmifinále - 1 bod v základní skupině)
14.-15.  Myslkovice - Pivoňka, Rataj (osmifinalista - 1 bod v základní skupině)
16.-17.  SK Rapid Mezná 02 - Prezmecký, Sládek (osmifinalista - 0 bodů v základní skupině)
16.-17.  Strakonice A (osmifinalista - 0 bodů v základní skupině)

Opět konkurence jako hrom! Naše reprezentace body nezískala, utkání ale byla velmi vyrovnaná. V osmifinálovém duelu proti druholigovému celku Dynín "A" naši podlehli 1:2. Turnaje se zúčastnila také dvojka Myslkovic s naším hráčem J.Ratajem v sestavě - ta ve své základní skupině získala jeden bod a v osmifinále podlehla pozdějšímu vítěznému celku PP ČB 0:2.

 

ZIMNÍ NOHEJBALOVÁ LIGA TÝN NAD VLTAVOU - 3.turnaj

Prosinec 2016, turnaj trojic, hala Týn nad Vltavou

1.  Horažďovice team
2.  Kypta team
3.  Propagační podnik České Budějovice
4.  Tábor team
5.-6.  Dynamo České Budějovice 1 (čtvrtfinalista)
5.-6.  NK Dynín (čtvrtfinalista)
7.-8.  Zvěrkovice team (čtvrtfinalista)
7.-8.  SK Rapid Mezná 02  Prezmecký, Sládek, Rataj (čtvrtfinalista)
 9.-12.  Čižice team (osmifinalista, prohra 1:2)
 9.-12.  Bez názvu team (osmifinalista, prohra 1:2)
 9.-12.  TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí (osmifinalista, prohra 1:2)
 9.-12.  Dynamo České Budějovice 2 (osmifinalista, prohra 1:2)
 13.-15.  Strakonice team (osmifinalista, prohra 0:2)
 13.-15.  Katovice (osmifinalista, prohra 0:2)
 13.-15.  LIHA (osmifinalista, prohra 0:2)

Dosavadní nejlepší umístění našeho celku v lize, kde se to jen hemží ligovými hráči! SK Rapid Mezná 02 v sestavě Prezmecký-Rataj-Sládek v osmifinále vyřídil Strakonice team 2:0, ve čtvrtfinálovém utkání si poté vylámal zuby na celku Propagační podnik ČB (třetí tým turnaje).

J.Kolář, 2016.