Drobečková navigace

VÍTÁME VÁS > KRONIKA 2005 > Nohejbalové turnaje 2005

NOHEJBALOVÉ TURNAJE - 2005

V roce 2005 se naše nohejbalové celky zúčastnily dvanácti turnajů trojic a to jak na domácím hřišti, tak v halách a na hřištích soupeřů. Zaznamenali jsme sedm turnajových vítězství a několik dalších medailových umístnění, sezonu 2005 tedy z tohoto pohledu můžeme považovat za velmi úspěšnou.

Turnaje trojic 2005 - bilance našich celků: 

1.místo: 7x,  2.místo: 3x,  3.místo: 5x,  4.místo: 3x.

 Dosud nejúspěšnější sezona v historii !

 

TURNAJ V SOBĚSLAVI 2005, NOHEJBAL

1. TS Soběslav "B"

2. Pivoňka team Praha

3. Rapid Mezná 02 "A" (P.Švarc, L.Švarc, J.Perger)

4. Rapid Mezná 02 "B" (T.Truc, J.Pivoňka, J.Kolář)

5. Sport Dírná

6. Přehořov

7. Pluhův Žďár

8. TS Soběslav "B"

 

BABY CUP V SOBĚSLAVI 2005, NOHEJBAL

1. Rapid Mezná 02 "B" (T.Truc, J.Žákovský, J.Kolář)

2. TS Soběslav "A"

3. Rapid Mezná 02 "A" (J.Perger, J.Pivoňka, L.Švarc)

4. Přehořov

5. TS Soběslav "B"

6. Rapid Mezná 02 "C" (M.Hrdlička, L.Štefan, M.Drs)

 

JUNIOR CUP MEZNÁ 2005, 2.ROČNÍK, NOHEJBAL, ŽÁCI

1. SK Tučapy

2. Rapid Mezná 02 "A" (G.Tomi, R.Juzko, L.Melišík)

3. SK Chlebov

4. Rapid Mezná 02 "B" (V.Haveldová,R.Kolář,Votápek)

 

ZVĚROTICE OPEN 2005, NOHEJBAL

1. Rapid Mezná 02 "A"(P.Švarc, J.Perger, L.Švarc)

2. TS Soběslav "B"

3. Rapid Mezná 02 "B" (T.Truc, J.Žákovský, P.Truc)

4. Přehořov

5. Ženíšek team Soběslav

6. Šetka, Jansa, Jansa

7. Kubart, Bělohlav, Smrž

8. A.Pánek, M.Pánek, D.Pánek

9. Karpíšek, Petrů, Švajlen

10Nekněz, Stach, Šalát

 

VETERAN CUP MEZNÁ "40" 2005, 3.ROČNÍK, NOHEJBAL

1. Sport Dírná

2. TS Soběslav "A"

3. Rapid Mezná (Trepka,Sochor,Pivoňka,Štefan,Kolář)

4. Sokol Deštná

5. SK Tučapy

6. Učiliště Soběslav

 

O POHÁR STAROSTY MEZNÉ 2005, 4.ROČNÍK, NOHEJBAL

1. Rapid Mezná 02 "B" (T.Truc, P.Truc, J.Žákovský)

2. Dřeváci Myslkovice

3. TS Soběslav "B"

4. Rapid Mezná 02 "A" (P.Švarc, J.Perger, L.Švarc)

5. TS Soběslav "A"

6. Ženíšek team Soběslav

7. Beran team Mezná (Beran, Beran, Beran)

 

DÍRNÁ OPEN 2005, NOHEJBAL

1. Rapid Mezná "A" (L.Švarc, J.Perger, P.Švarc)

2. TS Soběslav "B"

3. Pluhův Žďár

4. TS Soběslav "A"

5. Sport Dírná "A"

6. Rapid Mezná 02 "B" (J.Žákovský, P.Truc, J.Kolář)

7. Prachatice

8. Sport Dírná "B"

9. Sport Dírná "C

 

O POHÁR STAROSTY KATOVA 2005, NOHEJBAL

1. Rapid Mezná 02 "B" (T.Truc, J.Žákovský, P.Truc)

2. Rapid Mezná 02 "A" (J.Perger, P.Švarc, J.Kolář)

3. TS Soběslav "A"

4. Sokol Planá nad Lužnicí

5. Katov "A"

6. Katov "B"

 

O POHÁR STAROSTY DÍRNÉ 2005, NOHEJBAL

1. Rapid Mezná 02 "A" (P.Švarc, J.Perger, L.Švarc)

2. TS Soběslav "B"

3. Hanzlík team Dírná

4. Čoudek team Dírná

5. Sport Dírná "C"

 

DEŠTNÁ OPEN 2005, NOHEJBAL

1. Rapid Mezná 02 "A" (J.Perger, P.Švarc, J.Kolář)

2. Staněk team Deštná

3. Banditos team Praha

4. Kučera team Deštná

5. Rataj team Deštná

6. Řepa team Deštná

7. Šášové Deštná

 

RAPID CUP 2005 - I.ROČNÍK, NOHEJBAL

1. Pivoňka team

2. Rapid Mezná 02 "A" (P.Švarc, L.Švarc, J.Perger)

3. TS Soběslav "B"

4. Přehořov

5. Pluhův Žďár

 

ZIMNÍ TURNAJ V SOBĚSLAVI 2005, NOHEJBAL

1. Pivoňka team Praha

2. TS Soběslav "B"

3. Rapid Mezná 02 "A" (L.Švarc, J.Perger, P.Švarc)

4. Přehořov

5. Kozačka team Tábor

 

J.Kolář, 2005.