Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výstava archivu kroniky obce Mezná

Výstava archivu kroniky obce MeznáDatum konání:
10.7.2016

10.7. 2016, během tradiční pouťové neděle, byl opět po roce vystaven kompletní archiv kroniky naší obce. Výstava se konala v kanceláři OÚ Mezná od 10:00 do 16:00 a navštívilo ji bezmála čtyřicet hostů. Archiv kroniky Mezné si m.j. přijeli prohlédnout také starosta obce Myslkovice Jiří Vrhel, kronikářka města Soběslav Marie Klimešová, kronikář města Veselí nad Lužnicí Václav Jelínek, kronikář obce Řípec Jaroslav Fišer, kronikářka obce Myslkovice Marie Hodinářová, kronikářka obce Dírná Věra Novotná a další hosté. Na výstavě byla přítomna také starostka obce Mezná Mgr. Romana Chvojková.

Fotografie z výstavy jsou k dispozici na www.obecmezna.cz/kronika, sekce FOTOGALERIE.