Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nohejbalový turnaj O pohár starostky Mezné

Nohejbalový turnaj O pohár starostky MeznéDatum konání:
9.7.2016

Tradičního a vyhlášeného nohejbalového klání v Mezné, na víceúčelovém hřišti s umělým povrchem, se letos zúčastnili nohejbalisti Tábora, Měšic, Přehořova, Myslkovic, Truc teamu Praha a samozřejmě také domácího celku SK Rapid 02.

Vítězství z loňského ročníku obhájili reprezentanti Myslkovic - ve finálovém utkání sice uhráli jen remizu s vynikajícími Měšicemi (2.místo), bod jim však nakonec stačil k celkovému triumfu. Turnajovou třetí příčku si ve svém posledním utkání s Přehořovem pohlídali reprezentanti táborského Mekebeku, čtvrté místo a solidních 5 bodů vybojoval pražský Truc team.

Našemu reprezentačnímu celku nejprestižnější domácí turnaj letos nevyšel, upřímně řečeno, s pouhým jedním vítězstvím se ani na výraznější výsledek myslet nedalo – SK Rapid Mezná 02 turnaj zakončil na 5.příčce. Nutno dodat, že za 15 let to je teprve podruhé, co náš tým skončil mimo stupně vítězů… Šestí skončili nohejbalisti sousedního Přehořova, když nezopakovali loňské umístění ve středu tabulky.

Patnáctý ročník nohejbalového klání v Mezné měl tradičně vysokou sportovní úroveň, akci navíc přálo počasí, během dopoledního programu se na víceúčelovém hřišti sešlo také slušné množství diváků. Zkrátka, opět se nám společně podařilo zorganizovat slušnou podívanou, domácí sportovní příznivci měli po roce možnost vidět opravdu kvalitní turnajový nohejbal.

Organizačně turnaj zajistil SK Rapid Mezná 02.

Jan Kolář, SK Rapid Mezná 02.

 

TABULKA TURNAJE TROJIC „O POHÁR STAROSTKY MEZNÉ 2016“ – 15.ročník:

  1. NK Myslkovice
  2. NK Měšice
  3. Mekebek Tábor
  4. Truc team Praha
  5. SK Rapid Mezná 02   (Oldřich Svobodný, Zdeněk Pexa, Jiří Rataj)
  6. Přehořov

Více informací o mezenském nohejbalu na: www.obecmezna.cz/sport