Změna velikosti písma

Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Založení SK Rapid Mezná 02

Založení SK Rapid Mezná 02Datum konání:
21.11.2014

Dobrý den,

 

dne 21. listopadu 2014 byl založen "SK RAPID MEZNÁ 02, spolek". Oficiální sportovní klub založilo 13 sportovců-nohejbalistů, kteří naši obec již řadu let reprezentují v soutěžích a turnajích po celém Jihočeském kraji. Někteří ze zakládajících členů stáli u zrodu nohejbalu v Mezné v roce 2002.

 

Založení oficiálního sportovního klubu je završením třináctileté činnosti především místních nohejbalistů, kteří svým chováním, vystupováním a dosaženými výsledky dlouhodobě šíří dobré jméno obce po celém jihočeském regionu. V roce 2014 reprezentanti Mezné dokonce poprvé v historii vstoupili do oficiální soutěže Českého nohejbalového svazu - okresního přeboru družstev mužů Jindřichohradecka.

 

Více informací o spolku sportovců naší obce najdete na stránkách SK Rapid Mezná 02: www.obecmezna.cz/sport

 

Příjemný zbytek dne přeje Radek Kolář.