Úvod > Aktuality > Sportovní úspěchy reprezentace Rapidu Mezná 02 !

Sportovní úspěchy reprezentace Rapidu Mezná 02 !

22.7.2012

na www.obecmezna.cz, sekce Sportovní události 2012, byly vloženy informace a fotografie z 1.ročníku mezenského florbalového turnaje. Akce se zúčastnily celky Milevska, Sedlečka a domácí Mezné.

Na www.obecmezna.cz, sekce Sportovní události 2012, byly vloženy informace a fotografie z velice silně obsazeného nohejbalového turnaje Turovec open (2.ročník). Naše dva reprezentační celky zde vybojovaly třetí a čtvrté místo - v konkurenci patnácti (!) týmů z Tábora, Měšic, Bechyně, Plané nad Lužnicí, Myslkovic a dalších bašt nohejbalu. V Turovci hájili naše barvy tito hráči: A tým - Petr Švarc, Lukáš Švarc, Jiří Perger a B tým - Oldřich Svobodný, Zdeněk Pexa, Jiří Rataj. Účast obou našich celků v semifinále je obrovským úspěchem našeho nohejbalu, všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci obce.

Hezký den přeje J.Kolář.