Úvod > Aktuality > Setkání seniorů-fotografie

Setkání seniorů-fotografie

24.11.2013

na www.obecmezna.cz, sekce "Kulturní události 2013", si můžete prohlédnout fotografie z letošního Setkání seniorů v Hospůdce ve škole.

Tradičnímu setkání našich starších spoluobčanů předcházel uvítací projev místostarosty a starosty obce a především dvacetiminutové pásmo mezenských benjamínků. Děti zarecitovaly několik básniček a zazpívaly za doprovodu Natálky Drsové (el.klávesy). Hru na flétnu předvedla Magda Chvojková. Celé pásmo písní a básní s dětmi nacvičila Mgr. Jana Drsová. O pohodu a dobrou náladu se v průběhu celého odpoledne starala kapela pana Karase z Třebějic.

Milí spoluobčané, věříme, že se vám v Hospůdce ve škole v sobotu líbilo a že jste si domů odnesli jen ty nejlepší zážitky. Těšíme se na vás v roce 2014.

Obec Mezná.

Obec Mezná