Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pout v Mezné 2014

Pout v Mezné 2014Datum konání:
13.7.2014

Dobrý den,

v neděli 13.července se v naší obci uskuteční tradiční pout. Úplně první pout slavili naši předci přesně před 80 léty, v roce 1934. Tehdejší slavnost, která je v obecní kronice celkem podrobně popsána, se odehrávala na prostranství v okolí Kaple Panny Marie a místní školy - a právě v těchto místech každoročně slavíme mezenskou pout také my, současní obyvatelé.

Víkendový program:

  • Nohejbalový turnaj O pohár starosty Mezné (13.ročník) - sobota 9.00 (občerstvení)
  • Poutní mše v Kapli Panny Marie - sobota 16.00
  • Taneční zábava na paketu u kapličky - hraje Hudební duo ECHOES - sobota 20.00
  • Pout - neděle. Hospůdka ve škole otevřena celý den!

Hezký den a krásné počasí během celého víkendu přeje J.Kolář, kronikář obce.