Drobečková navigace

VÍTEJTE V NAŠÍ OBCI > AKTUALITY > Nové stránky obce Mezná

Nové stránky obce MeznáDatum konání:
19.1.2013

Dobrý den,
před několika dny byly oficiálně spuštěny nové, již třetí internetové stránky naší obce - www.obecmezna.cz/sport. Bude-li mít kdokoli z vás zájem dostávat pravidelné informace z oblasti mezenského nohejbalu a sportu vůbec, je možné se na stránkách zaregistrovat v sekci Aktuality.

Náš nohejbal oslavil v roce 2012 desetileté jubileum. Naši nohejbalisté obec reprezentují nepřetržitě od roku 2002 a to po celém Táborsku, o Mezné se v souvislosti se sportem hovoří s velkým respektem. Náš sport si proto zaslouží mít své vlastní internetové stránky.

Veškeré sportovní informace byly tímto z webu obce i z webu kroniky vymazány.

Hezký den přeje J.Kolář, webmaster.

Obec Mezná
Kronika Mezné
Sport Mezná


Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

24. 1. Milena

Zítra: Miloš

OÚ Mezná - Úřední hod.

Pondělí: 15.30-17.30
Pátek: 19.00-20.00

Obec Mezná - kontakt

Obec Mezná, Mezná 43
392 01 Soběslav
Starostka:

Mgr. Romana Chvojková
724175975
obecmezna@seznam.cz
Dat.schránka: IDDS: djhatfj

Podrobné kontakty zde

Návštěvnost stránek

098156