Změna velikosti písma

Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nové stránky obce Mezná

Nové stránky obce MeznáDatum konání:
19.1.2013

Dobrý den,
před několika dny byly oficiálně spuštěny nové, již třetí internetové stránky naší obce - www.obecmezna.cz/sport. Bude-li mít kdokoli z vás zájem dostávat pravidelné informace z oblasti mezenského nohejbalu a sportu vůbec, je možné se na stránkách zaregistrovat v sekci Aktuality.

Náš nohejbal oslavil v roce 2012 desetileté jubileum. Naši nohejbalisté obec reprezentují nepřetržitě od roku 2002 a to po celém Táborsku, o Mezné se v souvislosti se sportem hovoří s velkým respektem. Náš sport si proto zaslouží mít své vlastní internetové stránky.

Veškeré sportovní informace byly tímto z webu obce i z webu kroniky vymazány.

Hezký den přeje J.Kolář, webmaster.

Obec Mezná
Kronika Mezné
Sport Mezná