VÍTÁME VÁS > KRONIKA 2010 > Nohejbalové turnaje 2010

NOHEJBALOVÉ TURNAJE - 2010

Po letech úspěchů náš nohejbal stagnuje, turnaje na hřištích soupeřů jsme v roce 2010 neobsazovali. Uspořádali jsme pouze dvě domácí akce - tu první, Veteran Cup "40", jsme vlastním celkem taktéž neobsadili, náš jediný hráč J.Kolář si v něm zahrál za TS Soběslav "B".

Turnaje trojic 2010 - bilance našich celků:

1.místo: 1x,  2.místo: 0x,  3.místo: 0x,  4.místo: 1x

VETERAN CUP MEZNÁ "40" - 8.ročník

Nohejbal - květen 2010

Veteránský turnaj se poprvé v historii musel obejít bez domácí reprezentace a to byla pro mezenské sportovní příznivce velmi špatná zpráva. Potvrdilo se, že nezájem o sport v naší obci dále trvá. Bylo se však rozhodně nač dívat, turnaj byl mimořádně kvalitní a velmi vyrovnaný. Více než důstojnou tečnou bylo finále mezi celky TS Soběslav B a Sport Dírná - zápas sledovalo velké množství diváků.

1.  TS Soběslav B   (Svobodný, Pexa, Širůček, Kolář)

2.  Sport Dírná   (Hanzlík, Čoudek, Tomíček)

3.  Pivoňka team Myslkovice   (Pivoňka, Švec, Smrž)

4.  Přehořov   (Kratochvíl, Oubram, Kubů)

5.  Franěk team Planá nad Lužnicí   (M. Franěk, Chochol, Pavelka)

6.  SK TUčapy   (Lhotka, Klečacký, Kubeš)

Nejlepší hráč turnaje:  KAREL KUBŮ (Přehořov)

Diváků na finále:  40

O POHÁR STAROSTY MEZNÉ - 9.ročník

Nohejbal - červenec 2010

Devátého ročníku našeho největšího a tradičně nejlépe obsazovaného turnaje se zúčastnilo osm celků z Mezné, Soběslavi, Plané nad Lužnicí, Tábora a Přehořova. Domácí příznivci netrpělivě čekali, jak naladili formu vítězové dvou posledních ročníků, reprezentanti Rapidu Mezná 02 A - P.Švarc, L.Švarc, J.Perger. Zuby si ale domácí áčko v semifinále vylámalo na rezervě Rapidu 02, přestože ve vzájemném utkání základní skupiny byli hoši domácího elitního týmu jasně lepší. Ve finále naše rezerva porazila soběslavskou trojici  Monster Energy, putovní pohár za vítězství v turnaji tedy potřetí v řadě zůstal doma...

1.  Rapid Mezná 02 "B"

2.  Monster Energy

3.  Franěk team Planá nad Lužnicí

4.  Rapid Mezná 02 "A"

5.  Přehořov

6.  ROMATR Tábor

7.  Brusírna Tábor "A"

8.  Šolich team Mezná

Diváků na finále:  60

Stránku připravil: Jan Kolář, kronikář obce a SK.

Stránka aktualizována: prosinec 2010.

V PRODEJI NOVÁ KNIHA

O HISTORII MEZNÉ

Mezná v zrcadle času 1362-2022

Kde ji koupit:

knihkupectví Kanzelsberger Soběslav a Infocentrum Soběslav.

O POHÁR STAROSTY MEZNÉ 2021

O POHÁR STAROSTY MEZNÉ 2022