Statistika návštěvnosti

Datum konání: 29. 7. 2012

stránky obce www.obecmezna.cz k dnešnímu dni zaznamenaly 11 300 návštěv, stránky kroniky www.kronikamezne.blog.cz pak 5 500 návštěv.

Fotografie-Poslanecká sněmovna P ČR

Datum konání: 23. 7. 2012

na www.obecmezna.cz, sekce Znak a vlajka obce, byly vloženy fotografie ze slavnostního převzetí Dekretu o udělení znaku a vlajky v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR. Dekret za naši obec převzal, při neúčasti starosty Vlastislava Štefana, místostarosta obce Ing.Václav Pražma z rukou předsedkyně sněmovny Miroslavy Němcové.

Hezký den přeje J.Kolář.

Sportovní úspěchy reprezentace Rapidu Mezná 02 !

Datum konání: 22. 7. 2012

na www.obecmezna.cz, sekce Sportovní události 2012, byly vloženy informace a fotografie z 1.ročníku mezenského florbalového turnaje. Akce se zúčastnily celky Milevska, Sedlečka a domácí Mezné.

Na www.obecmezna.cz, sekce Sportovní události 2012, byly vloženy informace a fotografie z velice silně obsazeného nohejbalového turnaje Turovec open (2.ročník). Naše dva reprezentační celky zde vybojovaly třetí a čtvrté místo - v konkurenci patnácti (!) týmů z Tábora, Měšic, Bechyně, Plané nad Lužnicí, Myslkovic a dalších bašt nohejbalu. V Turovci hájili naše barvy tito hráči: A tým - Petr Švarc, Lukáš Švarc, Jiří Perger a B tým - Oldřich Svobodný, Zdeněk Pexa, Jiří Rataj. Účast obou našich celků v semifinále je obrovským úspěchem našeho nohejbalu, všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci obce.

Pohoranka ze Sebranic v Mezné na parketě

Datum konání: 22. 7. 2012

na www.obecmezna.cz, sekce Kulturní události 2012, byly vloženy fotografie z koncertu východočeské kapely POHORANKY ZE SEBRANIC. Koncert se uskutečnil v rámci Festivalu dechových hudeb KUBEŠOVA SOBĚSLAV, který již poosmnácté společně zorganizovaly MĚSTO SOBĚSLAV, KDM SOBĚSLAV A KUBEŠOVO HUDEBNÍ VYDAVATELSTVÍ.

Kubešova Soběslav v Mezné na parketě-pozvánka

Datum konání: 20. 7. 2012

na úvodní stranu www.obecmezna.cz byla vložena pozvánka na tradiční kulturní akci - koncert dechovky, který se koná u příležitosti festivalu Kubešova Soběslav. Koncert je naplánován na sobotu 21.7. a začíná ve 14.00.

O pohár starosty Mezné 2012

Datum konání: 17. 7. 2012

v úterý 17.7. přinesl TÁBORSKÝ DENÍK článek o nohejbalovém turnaji v Mezné. Čtěte v sekci "SPORT-UDÁLOSTI".

O pohár starosty Mezné 2012

Datum konání: 14. 7. 2012

www.obecmezna.cz

na stránkách obce, v sekci Sportovní události 2012, si můžete přečíst referát z 11.ročníku nohejbalového turnaje O pohár starosty Mezné. Článku dominuje smutná skutečnost...putovní pohár Rapidu Mezná opouští po čtyřech letech domácí síň slávy a nejméně na rok se stěhuje do Tábora...
V sekci jsou k dispozici také fotografie z turnaje.

Mezenská pout

Datum konání: 12. 7. 2012

www.kronikamezne.blog.cz

obec Mezná zve domácí i přespolní obyvatele na tradiční mezenskou pout - v neděli 15.7. 2012. Bohatý program je připraven především na předpouťovou sobotu, kdy se uskuteční již 11.ročník nohejbalového turnaje trojic O pohár starosty Mezné, dále předpouťová taneční zábava a také Mše v místní kapličce.

Sobotní program:
9.00-16.00 O pohár starosty Mezné (11.ročník)
16.00-16.45 Mše v Kapli Panny Marie
20.00-??? Taneční zábava na parketě (hraje Spino)

Na stránkách kroniky Mezné (odkaz níže) si můžete připomenout první mezenskou pout v roce 1934.

Kronika Mezné - první pout 1934

Znak a vlajka obce

Datum konání: 2. 7. 2012

www.obecmezna.cz

v pondělí 25.6. 2012 převzal místostarosta obce Ing.Václav Pražma z rukou předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Miroslavy Němcové Dekret o udělení znaku a vlajky obci Mezná. Slavnostního aktu se v Zrcadlovém sále PS Parlamentu ČR zúčastnil, při zaneprázdnění starosty obce Vlastislava Štefana, také kronikář obce J.Kolář.

Dekret si můžete prohlédnout v sekci ZNAK A VLAJKA OBCE, během několika dnů budou vloženy také fotografie.

Statistika návštěvnosti www.obecmezna.cz-červen 2012

Datum konání: 1. 7. 2012

www.obecmezna.cz

na www.obecmezna.cz (sekce Návštěvnost stránek) byly vloženy informace o návštěvnosti stránek v měsíci červnu. V sekci nejdete rovněž statistiku návštěvnosti první poloviny roku 2012 a roku 2011.

Zdraví J.Kolář.

Statistika návštěvnosti - červen 2012:
Návštěv: 518
Shlédnutých stránek: 4 054