Vítězství Rapidu Mezná 02 na nohejbalovém turnaji v Hlavatcích !

Datum konání: 15. 10. 2012

na www.obecmezna.cz, sekce "Sportovní události 2012", jsou k dispozici výsledky a tabulka nohejbalového turnaje dvojic v Hlavatcích. Naše reprezentace tam uhrála další skvělý úspěch (vítězství v turnaji), ale to je letos již obehraná písnička..!

Výsledky voleb do kr.zastupitelstva - volební okrsek Mezná

Datum konání: 14. 10. 2012

na www.obecmezna.cz - sekce "Jiné události 2012" - byly vloženy informace o výsledcích voleb ve volebním okrsku Mezná.

Nové stránky kroniky Mezné

Datum konání: 12. 10. 2012

představuji Vám tímto zbrusu nové internetové stránky kroniky Mezné www.obecmezna.cz/kronika - dnes byly oficiálně spuštěny!
Stránky jsou již z větší části zaplněny, nadále budou doplňovány a aktualizovány. Technicky, graficky i kapacitně jsou tyto stránky na velmi dobré úrovni, jejich aktualizace je tedy mnohem snazší a pružnější. Stránky jsou záměrně barevně sladěny s obecními. Věřím, že si je oblíbíte a budete se na ně rádi vracet.

Staré stránky kroniky (www.kronikamezne.blog.cz) tímto po více než dvouletém provozu zanikají.

Hezký den přeje J.Kolář, kronikář, webmaster.

Článek v tisku - Tučapská liga nohejbalu

Datum konání: 11. 10. 2012

Táborský deník přinesl článek o Tučapské nohejbalové lize, které se letos zúčastnila také reprezentace Rapidu Mezná 02 (3.místo). Článek je k dispozici na www.obecmezna.cz - sekce: "Sport-Události-Rapid Mezná 02 v tisku".

Aktualizace webu obce-sport

Datum konání: 3. 10. 2012

na www.obecmezna.cz byla aktualizována sekce "SPORT-UDÁLOSTI" - ohlédněte se s námi za deseti lety mezenského sportu...

Přerušení dodávky el.energie-čtvrtek 4.10. 2012

Datum konání: 3. 10. 2012

připomínáme, že ve čtvrtek 4.10. 2012 od 8.00 do 16.00 bude z důvodu údržby zařízení přerušena dodávka elektrické energie. Opatření se týká těchto obcí: MEZNÁ, Dírná, Zářičí, Třebějice, Závsí, Nová Ves a část obce Samosoly.

Statistika návštěvnosti webů obce

Datum konání: 1. 10. 2012

byla provedena statistika návštěvnosti webů obce za měsíc září.

www.obecmezna.cz:
návštěv - 545
shlédnutých stránek - 4 823
rozeslaných aktualit - 216

www.kronikamezne.blog.cz:
návštěv - 178

Kompletní statistiky návštěvnosti jsou k dispozici v příslušných sekcích obou webů.

Deset let nohejbalu v Mezné - článek v tisku

Datum konání: 1. 10. 2012

26.srpna 2012 vyšel na www.taborsky.denik.cz článek o historii nohejbalu v Mezné. Článek jsem, bohužel, zaregistroval až nyní, za což se omlouvám a tímto dodatečně předkládám k nahlédnutí na www.obecmezna.cz - sekce "Sport Události-Rapid Mezná 02 v tisku".

Kronika Mezné

První místo nohejbalistů Rapidu Mezná 02 v turnaji "Krtov Open"

Datum konání: 28. 9. 2012

mezenský nohejbal v letošní sezoně oprašuje zašlou slávu a získává jeden úspěch za druhým. Další vítězství nadělili naši reprezentanti mezenským sportovním příznivcům na turnaji v Krtově - letos již druhé.
Čtěte na www.obecmezna.cz - sekce "Sportovní události 2012".

Podzimní svoz nebezpečných odpadů

Datum konání: 28. 9. 2012

oznamujeme občanům, že v neděli 7.října 2012 v čase od 13.30 do 15.00 proběhne podzimní svoz nebezpečných odpadů. Svoz se uskuteční na prostranství před bývalou hospodou čp.6.
Od pátku 5.října (oprava chybně uvedeného data v aktualitě z 27.9.) bude na stejné místo přistaven kontejner na objemný odpad, podobně jako v minulých letech. Kontejner bude otevřen do neděle 7.října, do 15.00.
Na OÚ budou k dispozici plastové pytle - v případě zájmu si je můžete vyzvednout během úředních hodin (pondělí 17.00-19.00, pátek 19.00-20.00).

17. 1. Drahoslav

Zítra: Vladislav