Úvod > Aktuality > Vychází premiérové číslo Mezenského zpravodaje!

Vychází premiérové číslo Mezenského zpravodaje!

1.2.2023

Ve středu 1. února 2023 vyšlo premiérové číslo nové oficiální periodické tiskoviny obce Mezenský zpravodaj. Periodikum je zaregistrováno u Ministerstva kultury České republiky a je plánováno jako čtyřměsíčník, vycházet tedy bude 3x ročně. Vydavatelem je Obec Mezná, náklad 80 kusů, tisk bude zajišťovat Reklamní ateliér Soběslav.

Mezenský zpravodaj je a bude vydáván výhradně za účelem co nejlepší informovanosti místních obyvatel o dění v obci, a také za účelem prezentace obce, její historie a současnosti. Jeho obsahem budou aktuální zprávy obecního úřadu, reportáže z kulturního, společenského a sportovního života obce, pozvánky na společenské a sportovní domácí akce a například rozhovory se zajímavými osobnostmi. Čtenáři se však mohou těšit také na pravidelné rubriky, například Kulturní pozvánky sousedů, Co píše regionální tisk, Společenská kronika, Fotografické okénko čtenářů, Střípky z historie obce a další.

Mezenský zpravodaj bude zdarma distribuován do všech místních domů, v papírové podobě bude trvale k dispozici také v místní Hospůdce Ve Škole. V elektronické podobě budou všechna vydaná čísla postupně zveřejňována na webu obce – zde bude periodikum volně k dispozici také ke stažení.

Všechna vydaná čísla Mezenského zpravodaje putují také do těchto institucí:

Ø    Národní knihovna ČR

Ø    Krajská knihovna v Pardubicích

Ø    Krajská knihovna Vysočiny

Ø    Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně

Ø    Krajská knihovna Karlovy Vary.

Týdeník Táborsko, leden 2023   Mezenský zpravodaj - úvodní strana

Mezenský zpravodaj 1-2023

Všem obyvatelům naší obce, místním chalupářům a přátelům obce přejeme krásné zážitky s novým Mezenským zpravodajem!