Drobečková navigace

VÍTEJTE V NAŠÍ OBCI > AKTUALITY > Veteran Cup Mezná: výsledky

Veteran Cup Mezná: výsledkyDatum konání:
14.11.2015

Dobrý den,

Jendys team Vícemil zvítězil ve 14.ročníku nohejbalového turnaje Veteran Cup Mezná. Druhé místo vybojovali borci TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí, kteří na našem domácím turnaji startovali poprvé, třetí příčku nakonec uhájili reprezentanti Mekebeku Tábor. Naši borci (Oldřich Svobodný, Zdeněk Pexa, Vít Horňáček) tentokrát obsadili čtvrté místo (bodová rovnost, horší vzájemná bilance dvou utkání s Mekebekem), pátá příčka zbyla na nohejbalisty Brusírny Tábor. Turnaj měl vynikající sportovní úroveň a byl mimořádně vyrovnaný.

Ceny do turnaje třem nejlepším týmům věnoval domácí SK Rapid Mezná 02.

Poděkování za přípravu a organizaci našeho tradičního turnaje patří Oldřichu Svobodnému a Zdeňku Pexovi z pořádajícího SK.

Pokud se chcete podívat na konečné tabulky všech nohejbalových turnajů roku 2015, kterých se zúčastnila naše reprezentace, navštivte stránky SK Rapid Mezná 02: www.obecmezna.cz/sport, sekce "Sezona 2015-Výsledky".

 

Veteran Cup Mezná 2015 - 14.ročník

1.  Jendys team Vícemil

2.  TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí

3.  Mekebek Tábor

4.  SK Rapid Mezná 02

5.  Brusírna Tábor

 

Hezký den přeje J.Kolář, předseda SK Rapid Mezná 02.


Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

27. 1. Ingrid

Zítra: Otýlie

OÚ Mezná - Úřední hod.

Pondělí: 15.30-17.30
Pátek: 19.00-20.00

Obec Mezná - kontakt

Obec Mezná, Mezná 43
392 01 Soběslav
Starostka:

Mgr. Romana Chvojková
724175975
obecmezna@seznam.cz
Dat.schránka: IDDS: djhatfj

Podrobné kontakty zde

Návštěvnost stránek

098216