Úvod > Aktuality > SETKÁNÍ RODÁKŮ A PŘÁTEL OBCE MEZNÁ

SETKÁNÍ RODÁKŮ A PŘÁTEL OBCE MEZNÁ

28.9.2019

Vážení spoluobčané,

Obec Mezná v současné době připravuje historicky 3. SETKÁNÍ RODÁKŮ A PŘÁTEL OBCE a to u příležitosti významného výročí, které si v letošním roce společně připomínáme - 23. 9. 2019 totiž uplyne sto třicet let ode dne, kdy byla v naší obci založena jednotřídní obecná škola. Dlužno dodat, že dosud naposled se místní rodáci a přátelé obce oficiálně sešli před čtyřiatřiceti lety, tedy v roce 1985, u příležitosti 60. výročí založení Sboru dobrovolných hasičů.

Naše letošní slavnostní setkání se uskuteční v SOBOTU 28. ZÁŘÍ. Všichni jste srdečně zváni! Podotýkám, že přiložená pozvánka není určena pouze místním rodákům - zváni jste Vy všichni, kteří v naší obci žijete, Vaši příbuzní a známí! Pochopitelně srdečně zveme také naše spoluobčany chalupáře.

V této souvislosti bych Vás ráda požádala o spolupráci. Velmi nám záleží na tom, aby se letošního podzimního setkání zúčastnili také rodáci a dlouholetí obyvatelé naší obce, kteří zde s námi v současné době již trvale nežijí. Proto Vás tímto, jménem obecního zastupitelstva a také jménem svým, žádám, abyste o chystaném 3. SETKÁNÍ RODÁKŮ A PŘÁTEL OBCE MEZNÉ laskavě vyrozuměli své příbuzné a tlumočili jim naše srdečné pozvání.

Zváni jsou samozřejmě také zástupci obcí, kronikáři a přátelé historie regionu Táborsko a všichni, které zajímá historie školy, která v Mezné fungovala osmašedesát let.

Mgr. Romana Chvojková, starostka obce.